Çorap


  Erkek Çorap


  Farklı tasarımları ve mevsime göre değişen kumaş yapılarıyla çoraplar kıyafetlerin tamamlayıcısıdır. Ayakkabınıza, giydiğiniz kıyafetinize ve mevsime uygun çorap seçimi gerçekleştirmek önemlidir. Aynı zamanda ayak sağlığınız için kaliteli kumaşlardan üretilmiş kumaşları tercih etmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak çorap seçimi yalnızca ayak sağlığı için değil, aynı zamanda tarzına her şekilde dikkat eden bireyler için önemlidir.

  Enerjik yapıya sahip, sportif giyinmeyi seven erkekler daha renkli ve marjinal tasarıma sahip erkek çorap modellerini tercih ederken, şık giyinmeyi tercih eden bireyler daha sade ve tek renk çorapları tercih etmektedir. Viselya online alışveriş sitesinde her tarza uygun çorap çeşidi bulunmaktadır. Farklı model ve tasarıma sahip erkek çorap çeşitleri uygun fiyat aralıklarıyla Viselya’da mevcuttur.


  Erkek Çorap Modelleri


  Çorap seçimi tarzını ortaya sergilemenizi ve şık görünmenizi sağlamanın yanı sıra ayak sağlığınız içinde önem arz etmektedir. Mevsime uygun seçilmeyen erkek çorap çeşitleri ayak sağlığını kötü yönde etkilemektedir. Örneğin yaz aylarında ayağı terletecek çoraplar giyilmesi koku ve mantar oluşumuna yol açabilmektedir. Yaz aylarında terletmeyen yapısı nedeniyle babet çorap çeşitleri erkek çorap modelleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Kış aylarında ince çorap kullanımı vücut ısısını korumayı engellemektedir.

  Bu nedenle kalın, termal çorapların tercih edilmesi gerekmektedir. Çorap seçimi giyilecek ayakkabıya göre de değişiklik göstermektedir. Bot ve bilek yüksekliği uzun olan ayakkabılarda uzun çoraplar tercih edilirken, daha kısa bilek yüksekliğine sahip ayakkabılarda kısa çorap çeşitleri tercih edilmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır