Detaylı Filtre

Marka
Beden
Renk
Materyal

  Eşofman


  Erkek Eşofman Takımı


  Rahatına düşkün ve sportif erkeklerin dolaplarında mutlaka bulunan parçalar arasında yer alıyor erkek eşofman takım çeşitleri. Rahat hareket etmeye elverişli kesimleri, kendine özgü tasarımlı ve farklı renk seçenekleriyle sportifliğin yanında inanılmaz bir şıklık sunuyor.

  Sahip olduğunuz yüksek enerjiyi ve kendinize ait tarzınızı ortaya koyacak çeşitleriyle erkek eşofman takım modelleri Viselya’da sizleri bekliyor. Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle sportifliğinizin yanı sıra şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak onlarca modele tek tıkla ulaşmanız mümkün. Esnek ve vücudun nefes almasını sağlayan kumaş yapısıyla hareketli günlerinizin rahat geçmesini sağlayacak onlarca çeşit takım bulunuyor. Viselya farkıyla uygun fiyatlara kaliteli ve şık eşofman takımlarına sahip olabilirsiniz.


  Erkek  Eşofman Modelleri


  Erkek eşofman takım modelleri estetik ve sportif bir görüntü sunmasının yanı sıra vücudu tahriş etmeyecek ve cilde rahatsızlık vermeyecek kumaşlardan üretilmiştir. Özellikle yaz aylarında sürtünme nedeniyle pişik oluşumunu engelleyecek kumaşlar tercih edilmelidir. Viselya erkek eşofman modelleri şık bir görüntü sağlamanın yanı sıra cildinize zarar vermeyen, konforlu giyim deneyimi sunan kumaş çeşitlerinden üretilmiştir.

  Buna ek olarak kırışmayan yapısıyla ütüye ihtiyaç duymayan eşofman çeşitleri herkesin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Tercihinize göre kombin yapabileceğiniz ve kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz erkek eşofman takım modellerine Viselya vasıtasıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları, kaliteli kumaş seçimi ve her tarza hitap eden modelleriyle erkek eşofman çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır