Pijama


 • Şortlu Erkek Pijama Takımı
  Şortlu Erkek Pijama Takımı
  %36
  250.00 TL160.00 TL
 • Erkek Pijama Modelleri


  Pijama gece uyurken rahat bir uyku çekmek için dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlar arasında yer alıyor. Gerek kumaş yapısı gerekse tasarımı konforlu bir uyku için önem arz ediyor. Uygun kumaş yapısına sahip olmayan, uyku esnasında cildi terleten pijamalar bireylerin uykularını tam olarak almasını engelliyor. Bunun yanı sıra vücudun hareket alanını engelleyendar kesim pijama modelleri rahat uykuyu engelleyen bir diğer etkendir.

  Viselya erkek pijama takım çeşitleri kaliteli ve terletmeyen kumaşları, konforlu giyim keyfi sağlayan tasarımı ve uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Konforlu uyku deneyiminin en büyük yardımcısı olan erkek pijama takım modellerine Lidofya kalitesiyle sahip olabilirsiniz.


  Erkek Pijama Takımları


  Erkek pijama takım çeşitleri farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Konforlu uyku deneyimi sağlamasının yanı sıra evinde dahi şık görünmeye özen gösteren erkekler için oldukça çeşitli pijama modelleri bulunuyor. Farklı renk ve model seçenekleriyle onlarca çeşit erkek pijama takımları Viselya’da bulunuyor. Tasarım detaylarının yanı sıra her mevsime uygun pijama takımlarına rastlayabilirsiniz.

  Kış aylarında vücudunuzu sıcak tutacak ve ıs dengesini sağlayacak pijama takımlarını tercih edebilirsiniz. Yaz ve bahar ayları için daha ince ve vücudu terletmeyen kumaşlardan üretilmiş pijama takımlarıyla vücudunuzun ferah olmasını sağlayabilirsiniz. Her mevsime ve her bedene uygun erkek pijama takım modelleri Viselya’da bulunuyor. Uygun fiyatlarla kaliteli pijama takımlarına sahip olmak istiyorsanız Viselya’da onlarca çeşit ürün sizi bekliyor. Sizde Hemen Sitemizi Ziyaret Edin ve Size Özel Fırsatları Bitmeden Yakalayın.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır