Detaylı Filtre

Marka
Beden
Renk
Materyal

  Termal


 • Erkek Sauna Atlet
  Erkek Sauna Atlet
  %25
  100.00 TL75.00 TL
 • Erkek Termal Giyim Ürünleri


  Termal giyim ürünleri özellikle erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kış aylarında vücut ısısını korumak için termal giyim ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle motor kullanan bireyler vücudun aşırı soğuğa maruz kalmasını önlemek için termal giyim ürünlerini tercih etmektedirler.

  Bunun yanı sıra kış sporlarıyla ilgilenen bireyler, gerçekleştirdikleri aktiviteler esnasında hem vücut ısılarını korumak hem de enerjilerini korumak amacıyla termal giyim ürünlerini tercih ederler. Viselya’da aradığını her çeşit erkek termal giyim ürününü bulabilirsiniz. Tişört, çorap, tayt, bere, içlik ve daha pek çok termal giyim ürününe Viselya kalitesiyle ulaşabilirsiniz. Vücut ısınızı korumanızı sağlayacak ve size gün boyu konforlu ve sıcak hissettirecek erkek termal giyim ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


  Termal Giyim Çeşitleri


  Erkek termal giyim kategorisinde aradığınız her türlü ürün Viselya’da mevcut. Kış sporları, su sporları, kamp aktiviteleri ve motor kullanımı esnasında vücut ısınızı korumak için tercih edebileceğiniz termal giyim ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Özel kumaşlardan üretilen termal giyim ürünleri yalıtkan yapısıyla vücudunuza dışarıdan soğuk girmesini engeller ve vücut ısınızın sabit kalmasını sağlar.

  Yumuşak ve konforlu yapısı sayesinde vücudunuzda ağırlık yapmaz ve gün içinde rahat kullanım kolaylığı sağlar. Hareket kabiliyetinizi engellemeyen yapısıyla spor aktiviteleri esnasında kullanımı kolaydır. Erkek termal giyim ürünlerinde ihtiyaç duyduğunuz her ürüne uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır